• Обновено
Кафеаво Дрво Квадратна Висина Урбана Нога Со Сатенски Месинг Ракав-ОРЕВ 01723010WLSB1

Кафеаво Дрво Квадратна Висина Урбана Нога Со Сатенски Месинг Ракав-ОРЕВ 01723010WLSB1

DEN 623.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Квадратни столбови со метални ракави ви го даваат најдоброто од современиот, урбаниот и индустрискиот дизајн. Чиста и едноставна, со мешавина од материјали. Иглички или клинци не се потребни за прицврстување на ракавот на ногата - едноставно залепете го за рамна, чиста завршница. *Достапни се специјални намалувања; јавете се или поднесете понуда за прилагодено рутирање. Види каталог страница "ВОВЕД 7" за повеќе информации.* Квадратни колони со метални ракави ви го даваат најдоброто од современиот, урбаниот и индустрискиот дизајн . Чиста и едноставна, со мешавина од материјали. Иглички или клинци не се потребни за прицврстување на ракавот на ногата - едноставно залепете го за рамна, чиста завршница. *Достапни се специјални намалувања; јавете се или поднесете понуда за прилагодено рутирање. Погледнете ја страницата на каталогот "ВОВЕД 7" за повеќе информации.* |.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрвен Мебел За Поддршка На Стапалата Цврсти Заменски Нозе На Кабинетот Софа Масичка За Кафе Потпорни Нозе За Домашен Декор

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис Нашите н�

DEN 447.84