• Обновено
Џвакање Лимонхед, Бери Страшни Бонбони, 0. оз

Џвакање Лимонхед, Бери Страшни Бонбони, 0. оз

DEN 95.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Просветлете ги вашите пупки за вкус со задебелено задоволство од овошјето. Овие Џвакани Лимонски Глави ги спакуваат вашите омилени овошни вкусови во џвакање со усни. Со облога од шеќерна обвивка и парче бонбони во центарот за џвакање, овие вкусни бонбони се совршени за споделување или чување за себе. Слатко, кисело и џвакачкооваа бонбона е неодолив пресврт на носталгичен фаворит. Пукер до вистински вкус на овошје. Интензивен сладок и кисел вкус со сина малина, јагода, цреша-лимон, дива бобинка и црвена малина. Шеќер школка слој и џвакање центар. Кошер сертифициран. 80 калории по бонбони кутија. Практична кутија за бонбони со големина на џеб.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

- Завиткани Карамели За Свадба-Јадења-Меки Џвакачки Бонбони-Карамел Сладунец Бонбони Пченка-Свадба -

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 127.84