• Обновено
Стерлинг Сребрена Сс Половина Круг Големина 7. Бенд Направен Во сад qwh100-7.5

Стерлинг Сребрена Сс Половина Круг Големина 7. Бенд Направен Во сад qwh100-7.5

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сс 10мм Половина Тркалезна Големина 7,5 Бендовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата НА Соединетите Држави Изработени од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; Полиран, Гравиран, Сребрен, Половина Круг.Листа На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Заврши : Полиран; Камен Количина_1 : 1; Бенд Ширина : 10 мм; Камен Поставување_1 : Прстен Машина; Функција : Цврст; Материјал : Основно : Сребро; Прстен Одговара : Стандард; Камен Форма_1 : ТБД; Камен Големина_1 : ; Дебелина : 1.5; Гравирање : Да; Тип На Производ : Накит; Накит Тип : Прстени; Продадени по Единица : Секој; Материјал : Основно - Боја : Бела; Тип Прстен : Свадба Бендови; Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа(И); прстен форма : половина Круг. Сс 10мм Половина Круг Големина 7.5 Бенд Накит : Прстени Полиран. Гравирање. Стерлинг сребро. Половина Круг. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 10 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Сребро. Прстен Одговара : Стандард. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1.5. Гравирање : Да. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Облик На Прстен : Половина Круг. Земја на Потекло - САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Памучни Чаршафи, Комплет Близнаци-Сина Карирана Земја Гингам Скај Проверете Ја Викендичката За Излети Јадро Од Големи Размери

Сина Карирана Земја Гингам Скај Проверете 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети листови Со Лаж�

DEN 957.76

Бохо Фустани За Жени Паѓаат Шифон Со Висок Струк Боемски Цветен Принт Течен Замав Квадратен Врат Краток Ракав Миди Фустан

Бохо Фустани За Жени Паѓаат Шифон Со Висок Струк Боемски Цветен Принт Течен Замав Квадратен Врат Краток

DEN 2.00

Стоп За напојување Задна Евро-Стоп ЕКЕ-Р Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор ЕСК7053

Стоп За напојување Задна ЕвроСтоп ЕКЕР90 Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор ЕСК7053 Пр�

DEN 2221.28

Жените Плус Големина Елек Култура Жица Ослободува Градник Долна Облека V Вратот Долна Облека Долна Облека Без Градите Рампа

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Стил : Секојдне�

DEN 2.00

Јубатуо Женски Обичен Гроздобер Печатење Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксери Дуксери Дуксери За Жени Вино

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 467.04