• Обновено
Бетмен-Штит Со Мексиканско Знаме - Кошула Со Кратки Ракави Со Висок Фит-ХХ-Голема

Бетмен-Штит Со Мексиканско Знаме - Кошула Со Кратки Ракави Со Висок Фит-ХХ-Голема

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% памучна, унисекс возрасна голема и висока Маица; нашите дизајни се отпечатени На маици со највисок квалитет на националниот бренд, како Што се Гилдан, Делта, Алстајл и многу повеќе. Покрај тоа што се 5,3 мл со број на конец 18/1, сите наши кошули се претходно испукани и имаат двојна јака со игла, ракав и полите совршени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Заштитена марка ликовна уметност Оди диво i платно уметност по пекара во боја, златна украсна рамка

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1530.08