• Обновено
Едноставна л На Ноќта На Вештерките Торба Платно Торба Шопинг Торба Секојдневен Чанта

Едноставна л На Ноќта На Вештерките Торба Платно Торба Шопинг Торба Секојдневен Чанта

DEN 303.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 33см х 40 см ( )Класификација : Торба,Секојдневен, Шопинг, Платно карактеристика : - квалитетен полиестер-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за облека во различен стил-флексибилни и меки ремени за рамо : удобни за употреба и издржливи за повторна употреба. - Мал џеб во торбата за држење на телефонот, марамчиња, клучеви, кармини, слушалки итн.- Одличен подарок и за момчињата и за девојчињата во сите возрасти да имаат активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно пешачење, јога, патување и сл.Материјал : Квантитет На Платно : 1 x торбаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Едноставна л На Ноќта на Вештерките Торба Платно Торба Шопинг Торба Секојдневен Чанта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Девојки Со Голем Капацитет Торба За Торби Женски Торби За Рамо Торба За Пазарење Чанти За Плетење Капчиња За Скитници

100% Сосема Нов И Квалитетен! Боја : 5 Бои Големина : 3134см Стил : Мода Пол : Жени Материјал : Плетење Вклучен П�

DEN 399.84

Кафепрес-Останете Дома Куче Мајка Торбичка - Природна Платнена Торбичка, Платнена Торба За Купување

Останете Дома Куче Мајка Торба ТорбаПриродна Платнена Торбичка, Платнена Торба За Купување Багтравел в

DEN 207.84

Жаомеидакси Торба Торба - Женски Чанти За Рамо Торба За Купување Со Голем Капацитет За Работа,Шопинг

Опис : со ретро синобел дизајн на порцеланско печатење, оваа торба за рамо ќе го обликува вашиот личен жи

DEN 255.84