• Обновено
Lacyhop Возрасни И Деца Куќа Пријатна Нејасни Влечки Дише Круг Пети Лесен Лизга На Зима Топла Чевли Црна 8.5-9

Lacyhop Возрасни И Деца Куќа Пријатна Нејасни Влечки Дише Круг Пети Лесен Лизга На Зима Топла Чевли Црна 8.5-9

DEN 247.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Возрасни, Жени, Мажи, Момчиња, Девојки Стил : Чизми За Влечки, Зимски Топли Чевли, Домашни Чевли, Топли Влечки, Кадифени Влечки, Нејасни Влечки, Влечки За Чизми, Домашни Чизми, Чизми До Глуждот, Топли Чевли, Тип На Шема На Чевли Во Куќа : Цврста Боја : црвена, виолетова, сива, кафеава, црна, темно сива, темно кафеава (Опционално)Големина На Деца : САД 8с-9с, Сад 10с-11с, Сад 11,5 Ц-12с, Сад 13с-1ј, Сад 2ј-2,5 Јвомен Големина : Сад 5,5-6, Сад 7-7, 5, Сад 8,5-9 Мажи Големина : Сад 8-8, 5, Сад 9,5-10,5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен материјал : памучна крпа материјал за ѓон : пвчел тип : израмнување : Лизгање тип на прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Среден Врв, Сезона На Глуждот : Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Затворени, Дома, Куќа, Спална Соба Карактеристики : 1. Зимата доаѓа, време е да се избере топло избегнувајте да ги вознемирувате другите со правење бучава; одете удобно и тивко на која било површина, во затворен простор.5. Одлични Подароци. Оставете ги да се исушат на воздух. Идеален топол подарок за себе, семејства и пријатели за сите прилики; топли стапала, топли срца и среќен живот.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите.2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Почестете Ги Стапалата со Новите Влечки : Овие чизми за влечки ќе ве натераат никогаш да не сакате да ја напуштите куќата. Меки, слатки и лесни за нега, овие чизми се совршена домашна влечка!. Супер Мек Материјал : влечката за чизми е изработена од нејасен материјал и има мека нејасна обвивка што им обезбедува на вашите стапала крајна мекост и удобност за вашите стапала. Конструкција со Дебел и Анти-лизгачки Ѓон : има ѓон што не се лизга и има анти-лизгачки точки со детали на надворешниот ѓон. Овие точки против лизгање спречуваат бучава од влечки на кој било под од тепих, дрво или плочки и ги штити вашите стапала од ладни подови од студено време. Топло Обложено : овие облоги од чорапи со влечки се меки меки материјали слични на облак ќе ги загреат стапалата и прстите на студените утра! Меки нејасни поставата е супер мека и пријатна!. Прилика : Идеален За носење во домашна спална соба, кујна, трпезарија, канцеларија, работна соба итн. Тоа е одличен роденденски божиќен подарок за деца, семејство, пријатели, колеги итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Гроздобер Бохо Минималистички Цвеќиња II Модерен Навлака За Јорган Комплет Двојна Покривка + Утешител +

Нема ништо подобро од убав, привлечен удобен кревет по долг ден Овој Модерен и Современ комплет за креве

DEN 703.84

Скапоцен Камен Крал 18к Жолта Позлатена Сребрена Нараквица За Жени + Продолжувач Шаховска Табла Гранат Моисанит

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3.00

Мажи Секојдневен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави ДЕНОТ НА СВЕТИ Патрик 3д Печатени Дуксери Бели, М

Мажи Секојдневен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Денот НА СВЕТИ Патрик 3д Печатени Дуксери Блуза

DEN 271.84

Спорт Бучава Поништување Слушалки За Повици Без Раце Работа Џогирање Безжични Слушалки Со Ниска Латентност Слушалки

Опис : Брза врска : оваа безжична слушалка поддржува bluetoothкомпатибилен 5.1 и сигналот е стабилна и ниска о�

DEN 0.67

Sumbell Industries Laundry Co. Бели цвеќиња од букет камиони за графички уметнички галерии завиткани од платно печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 583.84