• Обновено
Мејбелин Супер Престој Течна Основа Шминка, Целосна Покриеност, Златна, флор оз

Мејбелин Супер Престој Течна Основа Шминка, Целосна Покриеност, Златна, флор оз

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мејбелин Супер Престој Течна Основа Шминка, Целосна Покриеност, 312 Златна, Борба против часовникот до 30-часовни перформанси со оваа активна долготрајна основа која се чувствува светлина како воздух. Неговиот отпорен на пренос, отпорен на вода и отпорен на пот. Кога станува збор за високопигментна основа со бестежинска, природна завршница, оваа удобна мат основа оди над и подалеку за да го трансформира изгледот на вашата кожа. Се одликува со формула без масло која не ги затнува порите и е тестирана од дерматолог. За сите типови на кожа.Пакувањето може да варира, она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Мејбелин Супер Престој Течна Основа Шминка, Целосна Покриеност, 312 Златна, 1 fl oz супер престој активна основа за абење е отпорна на пренос, отпорна на вода и отпорна на пот. Добијте беспрекорен мат изглед на основата. Лизга на кожата за рамномерна боја и лесно абење. За сите типови на кожа. Пакувањето може да варира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Професионалната Шминка Не Може Да Запре нема Да Запре 24 часа Целосна Покриеност Течна Основа, Мат Финиш, Водоотпорен, Лесен

Лесен, водоотпорен и пигментиран АФ, новиот Не Може Да Запре Нема да Запре Целосна Покриеност Фондација�

DEN 3.33

Професионалната Шминка Не Може Да Запре нема Да Запре 24 часа Целосна Покриеност Течна Основа, Мат Финиш, Водоотпорен, Длабока

Лесен, водоотпорен и пигментиран АФ, Професионалната Шминка НА НИКС Не Може Да Запре, Нема да Ја Запре Це

DEN 191.84