• Обновено
Миленичиња Живот Активни Аеро-Pawlse Загреани Брзо-Сува И 4-Насочен Истегнување Перформанси Куче Резервоарот Врвот Маица

Миленичиња Живот Активни Аеро-Pawlse Загреани Брзо-Сува И 4-Насочен Истегнување Перформанси Куче Резервоарот Врвот Маица

DEN 783.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашето кученце може да ви се придружи на тренинзите кога Ќе го носи Животот На Миленичето Активна Аеро-Шепа Загреана Брза Сува И 4-Насочна Маица Со Резервоар За Кучиња Со Истегнување. Дизајнирана да ја исфрли влагата и да заштити ОД УВ зраците, најлонската и спандекс конструкцијата на оваа маичка со резервоар овозможува максимална флексибилност. Технологијата против мирис ги држи подалеку микробите што предизвикуваат мирис и рефлектирачкото снимање обезбедува ноќна безбедност за тие вечерни трчања. Изберете од достапните големини и бои за најдобро да одговараат на големината и личноста на вашиот пуч. Големини (Должината е од задниот дел на вратот до опашката) : Екстра мали : 9,4 Л х 6,4 В х 4,9 ч во. Мали : 10.6 L x 8 W x 6.5 H во. Средно : 14.6 L x 10w x 8.5 H во.Голем : 18.6 L x 12.4 W x 10.9 H во.Екстра голем : 21.6 L x 15w x 13.5 H во . Миленичиња Живот Миленичиња Живот Е посветен на производство и развој на значајни и иновативни производи за домашни миленици за подобрување на животот на вашето домашно милениче, и да ви помогне да се облекуваат вашето домашно милениче, како и да се облекуваат. Од најголема важност е дека сите наши производи се во согласност со најригидните инспекции и сертификати во Сад. Животот на миленичињата сака да ве приближи до генијалноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шапка За Кучиња Во Трговскиот Центар киана Удобна Капа За Миленичиња Со Ветроупорно Јаже Шапка За Штитник За Миленичиња Што

Дизајнирана со прилагодлива брава за прицврстување и дупки за уши, шапката за кучиња совршено се вклопу

DEN 1.67

Куче Ноќта На Вештерките Костим Страшно Врколак Лажни Раце Црвена Карирана Кошула Панталони Крзнени Ѕвер

Костимите за ноќта на Вештерките на врколаците ќе се истакнат со Костимите На Врколакот, изработени со �

DEN 319.84

Миленичиња ЖИВОТ Tshl2nvsm Активни Racerbark 4-Начин На Водат Перформанси Активни Куче Резервоарот Врвот Маица-Морнарица, Мали

АКТИВНИОТ ЦВРСТ Резервоар За Кучиња "Тркачка Кора" ЗА Миленичиња Е составен од лесна и Растеглива Ткаен�

DEN 431.84

Кучиња Топла Памучна Јакна За Кученца, Згуснете Ги Водоотпорните Облеки За Елеци За Мали Алишта За Кучиња Чивава Мечето

Совршен За Секојдневно носење, Специјални Прилики, Забави За Викенд, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Роденде

DEN 3.00

Пет Лајф ФБП8БКЛГ ЛЕД Осветлување Со Дезен На Празничен Џемпер Со Качулка Костим За Миленичиња, Голем Црн

Животниот Век НА Миленичињата ВОДЕШЕ Осветлување Со Дезен Со Празничен Џемпер Со Качулка за Миленичиња

DEN 2.67

Шулемин Модел На Срце Фустан За Миленичиња Иновативен Фино Плетен Памучен Фустан За Кучиња За Секојдневно Носење, Виолетова

Опис : со еластичен и дише дизајн, фустанот за миленичиња е лесен за носење на вашите миленици и нема да г

DEN 399.84