• Обновено
Умбра Хаба Камче 36 Огледало

Умбра Хаба Камче 36 Огледало

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова уникатно огледало во органска форма е нов додаток на нашето Семејство хаба. Со специјална клучалка која ќе ви помогне да го ориентирате ова огледало на 8 различни начини, закачете Камче на начин што најдобро одговара на вашиот простор. Ова разиграно огледало прави совршен додаток на различни простори во домот - од влезот до бањите, игротеките и многу повеќе. Има димензии 24 х 36 инчи и има тенка, декоративна метална рамка. СОВРЕМЕНА, ОРГАНСКА ФОРМА : меката, органска форма на Хаба додава димензија и каприц на вашиот простор, додека сепак останува модерна во дизајнот. ОСУМ ОРИЕНТАЦИИ : Камчето може да биде ориентирано во осум различни ориентации, во зависност од вашиот простор и желба. ТЕНКА МЕТАЛНА РАМКА : Камчето хаба има димензии 24 х 36 инчи и има тенка метална рамка. ДЕЛ ОД СЕМЕЈСТВОТО НА ОГЛЕДАЛА ХАБА : Камчето Хаба е дел од Колекцијата Огледала Хаба На Умбра, вклучувајќи, Заоблено Огледало Хаба, Огледало На Ѕидот Хаба и Огледало Со Заоблено Потпирање На Хаба. ДО 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Купувајте со доверба знаејќи дека сите наши производи се поддржани од дополнителната безбедност на гаранцијата до 5 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата