• Обновено
Ахгли Компанија Затворен Круг Шарени Сафир Сина Област Килими, 4 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Шарени Сафир Сина Област Килими, 4 ' Круг

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ахгли Компанија Затворен Круг Шарени Сафир Сина Површина Килими, 4 ' Круг. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Индустри за факултет се молат повеќе загрижени помалку сентиментални минимални црни бели, 12, дизајнирани од essесика Мундо

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 719.84

Maseенски моден часовник со розова боја и розова нараквица PU со сет за подароци за бесконечен акцент, сребрен тон

Setенскиот часовник за часовници и нараквица ќе ви овозможи да го следите времето во стил Има живописна р

DEN 479.68

Дорман 522-Совозачка Страна На Горниот Дел Од Суспензијата Контрола На Раката И Топката Заеднички Собрание За Специфични Модели

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема з�

DEN 6602.56