• Обновено
Каролини Богатства ЦК2426МАТ Среќен Божиќ Вајмаранер Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства ЦК2426МАТ Среќен Божиќ Вајмаранер Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Каролини Богатства CK2426 MAT Среќен Божиќ Weimaraner Вратата Мат,Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27 Dooromat Божиќ Weimaraner Вратата. Овој производ е Од среќен Божиќ колекција Од Каролини Богатства и ќе имаат други координативни производи кои можете да ги купите одделно. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 27 инчи од најдолгата страна и 18 инчи од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Подароци од вајмаранер, колекционерски предмети вајмаранер, вратари од вајмаранер, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринар или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XtremePowerus сет на парсон трпезарија стол Пу кожа подлога за грб од страна на дрвена нога, кафеава боја, кафеава

Удобно и стилски, овие столчиња за јадење додаваат топлина и стил што ги бараат традиционалните теми...

DEN 3029.12

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Тесла Модел С 2012-2014, Серија КАГУ 1 и 2 Ред, Тан

3Д Макспајдер ТЕСЛА МОДЕЛ С 20122014 КАГУ Тан Р1 Р23Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата КА�

DEN 1407.84