• Обновено
На Продажба Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Удобна Маица Со Три Четвртини Ракави Есенско Печатење Блуза Блузи Дуксер, Жолта

На Продажба Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Удобна Маица Со Три Четвртини Ракави Есенско Печатење Блуза Блузи Дуксер, Жолта

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИРОИНИД На Продажба Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Удобни V-Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Aut Печатење Блуза Блузи Дуксер, Жолти Карактеристики : 1.Карактеристики : V-Врат,Секојдневна Облека,Цврст,Ракав Од Три Четвртини,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневни Врвови.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од мека материјална ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Овие Цврсти Површини Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или рамни, онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет,Лето,Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три четвртини Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Сушете На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица ИРОИНИД На Продажба Женски Долг Ракав V-Врат Кошули Удобно V-Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Aut Печатење Блуза Блузи Дуксер,Жолта. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 41см/16.14 " Должина : 72см/28.35". пешачки кошули за жени. тренингот долг ракав. ледени кошули за жени. компресија долги ракави кошули жени. долг ракав v вратот црна кошула.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Повеќенаменски Женски Врвови На Култури, Квадратен Врат Со Кратки Ракави Дами Со Единечни Гради Летни Секојдневни Врвови

Женски Врвови На Култури, Квадратен Врат Со Кратки Ракави Дами Со Единечни Гради Летни Секојдневни Врво

DEN 303.84

Женски Блуза Лето Длабоко V - Вратот Ракав Копчето Надолу Пред Вратоврска Обичните Врвови Кошули Жена Бизнис Облечена Облека

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 УЕ Големина : 34 Биста : 90см / 35.43" Предна Должин�

DEN 255.84

Fsqjgq Женски Облечени Блузи Врвови Женски Блузи Жени Шифон Блуза Со Кратки Ракави Со Квадратна Јака Разгорени Ракави Флоунс

Тип на шема : Еднобојна Сезона : Алгенда : Женски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовни Фун�

DEN 231.84

Предна прошетка Дами Лето Блузи Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Маица Жени Обична Туника Блуза Ладна Рамо Маица Светло Сина

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Женска Секојдневна

DEN 287.52

Намалени Жени Плус Големина Блузи Печатени Лабава Маица Средна должина Ракави Основни Блуза Круг Вратот Салон Блузи, Сива

Ироинид Намалени Жени Плус Големина Блузи Печатени Лабава Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Основни Блуз�

DEN 287.52

Дуксер Од Каунек За Жени Долг Секојдневен Врв Џеб Со Качулка Со Качулка Долги Ракави Печатење Дуксер Врвен Пакет За Вежбање

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Копче Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 3.00

Аохаслиј Женски Џемпери Клиренс Пуловер Долги Ракави Екипажот Вратот Боја Појавување Блуза Плетени

Quality Garantere Дека Гаранцијата За квалитет Е Апсолутна Гаранција За квалитет, бесплатно враќање и размена п

DEN 2.33