• Обновено
Патување Колекција Жени Дајан Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Наредени Пета Сандали

Патување Колекција Жени Дајан Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Наредени Пета Сандали

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гроздобер изглед со мила детали, Колекцијата Дајан По Патување. Оваа дрска сандала е идеална за вашето следно ноќно излегување со наредена блок пета и подножје од пена за Удобност од 4 мм. Овој дизајн на веганска кожа е завршен со вкрстен ремен за глуждот и акцент на лак. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Црн Прилагодлив Ремен За Глуждот Ремен Со Прерамки Долна Плоштад Тока За Прсти Кожен Фустан Сандали 38

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ЏОИ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги п�

DEN 430.88