• Обновено
Голем И Висок Вртлив Навален Стол Со Среден Грб, Ткаенина, Црна

Голем И Висок Вртлив Навален Стол Со Среден Грб, Ткаенина, Црна

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изграден е тежок за екстремна издржливост, но сепак додава класа во секоја средина. Класичен стил специјално дизајниран за голема и висока личност; поддржува до 450 килограми. Густо амортизираното седиште и грбот обезбедуваат целосна поддршка. Рацете се прилагодуваат за оптимално поставување или може да се отстранат за да одговараат на вашите потреби. ОИФ Голем И Висок Вртлив/Навален Стол Со Среден Грб : Класичен стајлинг специјално дизајниран за голема и висока личност : поддржува до 450 килограми. Густо амортизираното седиште и грбот обезбедуваат целосна поддршка. Рацете се прилагодуваат за оптимално поставување или може да се отстранат за да одговараат на вашите потреби. Препорачани апликации : извршен и менаџмент. Карактеристики и функции : вртење од 360 степени. Пневматско прилагодување на висината на седиштето. Навалување. Заклучување на навалување. Навалете ја напнатоста. Вклучени раце. Број на модел : OIFBT4510.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Транспарентни Налепници За Налепници На Нешто Злобно На Овој Начин Доаѓаат Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 143.04

Лидијаунистар Женски Влечки Клиренс, Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Каузални Влечки Црна 7.5

Женски Рамни Чевли Дами Плажа Сандали Лето Нелизгачки Причински Влечки карактеристики : 1.Висок квалите

DEN 239.84

Есенски И Зимски Машки Секојдневен Еднобоен Мотоцикл Со Качулка Со Долги ракави Тенка Кожна Јакна Есенска Јакна За Жени Црна

Мека и нежна, тоа не е штетно за кожата Женски Јакна Долги Палта За Жени Јакна За Женски Палто Јакна Со Па

DEN 1360.00

Женски Туника Блузи На Клиренс Fashion Мода Плус Големина Еднобојна V Вратот Долги Ракави Кошули Облечени Блузи

Женски Туника Блузи На Клиренс Fall Мода Плус Големина Еднобојна V Вратот Долги Ракави Кошули Облечени Blous

DEN 1.00

Кралот Кралицата Пентагон Злато Унис Двојка Појавување На Памук дрес стил Маица Контрастни ленти на ракави

Двојка Појавување Кошула дрес унисекс Човек обработени и печатени Во Сад Постојано е пропишано да се ми

DEN 295.84

Дозвола за Женски Чизми, Женски Зимски Топли Високи Потпетици Директно Кожен Ремен Брава Велур Дебела Пета Витез Чизми

Женска Зимска Топла Висока Потпетица Директно Кожен Ремен Брава Велур Дебела Пета Витез Чизмизабележе�

DEN 799.84

Епска Уметност Агат Геоде ЈАС СЛИВА Од Портфолио На Диви Јаболка, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 24 х24

"Агат Геоде ЈАС СЛИВА" Од Портфолиото На Диви Јаболка отпечатено на 5мм (1 / 5 инчи) кристално чисто акрилно

DEN 1.00