• Обновено
Pysona Mini CCTV КАМЕРА WIFI Ултра Мала Видео Камера Пренослив Видео Рекордер Детекција На Движење IR Ноќно Гледање Широк Ангел Степен DVR

Pysona Mini CCTV КАМЕРА WIFI Ултра Мала Видео Камера Пренослив Видео Рекордер Детекција На Движење IR Ноќно Гледање Широк Ангел

DEN 1687.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики. 1. Мини Wifi камера (ip и ap функција). 2. Видео во реално време за апликации за мобилни телефони. 3. 3м инфрацрвена ноќна визија. 4. Откривање на движење со известување за аларм . 5.Снимање додека се полни. 6. Поддршка макс меморија НА 64 G.Параметри. Тип : мини Wi Fi камера. Боја : Црна. Материјал : алуминиумска легура. Резолуција : 1920 * 1080П. снимање камера за откривање Движење : до 3 метри. Мобилен оперативен систем : Андроид / i OS. Видео формат : АВИ. Батерија : 3.7 V, 200m Ah. Влез : 5 V, 1А. Дали да се поддржи ONVIF : не е поддржан. Дали вграден микрофон : Да. Апликација : ивф камери. Вклучен Пакет : . 1 x мини wifi камера. 1 x USB кабел. 1 х заградата жица. 1 x Упатство За Употреба. 1 x магнет држач 90 ° широк агол снимање. Мал и нежен. Ултра долга издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1080P МИНИ IP WIFI Камера Видео Камера Безжична Домашна Безбедност Видео Камера Широкоаголна Леќа Инфрацрвена Ноќна Мрежа

боја : Блекматеријал : содржина на пластичен пакет : 1 x Камера1 x USB Кабелсамо горенаведената содржина на п

DEN 287.52

Камера За Тело гилигилисо HD 1080p Носење Мини Пенкало Камера Пренослив Џеб Камера Видео Рекордер Еден Клучен Брз Рекорд За

Камера ЗА тело HD 1080p Носечки Мини Пенкало Камера Пренослив Џеб Камера Видео Рекордер Еден Клучен Брз Рек

DEN 0.67

Мини Камера Видео Безжични Камери Професионални Корисници На Дадилка Камера 1080p HD Камери HD Видео Ноќна Верзија Детекција

Функција 1.Мини големина 22х22х22мм камерата може да се користи како безбедносна камера, камера за носење, �

DEN 0.67

1080p ноќно гледање магнетна мини WiFi камера безбедност безжична видео камера HD 1080p, домашни WiFi безбедносни камери, ноќна

Спецификации : Се користи за домашна / канцеларија за безбедност и прекрасно снимање на сценографии на

DEN 2.33

Кукла Камера Бела Купола Кукла Домашна Безбедносна Камера За Надзор Со Симулирани IR Трепкачки Црвени Светла

атарот Камера Бела Купола Кукла Домашна Камера За Надзор Со Симулирани IR Трепкачки Црвени Светласпециф

DEN 319.68

1080p Домашен Затворен 2mp Безжичен WiFi Со Откривање На Движење За Ноќно Гледање Далечински Пристап Двонасочно Аудио

Опис : Со резолуција 19201080, можете да уживате во видео 2mp вграден инфрацрвен добијте јасно црнобело видео

DEN 6399.84

ф 2. ДГ Дн Современа Леќа За Sony E, Пакет Со Flashpoint Zoom Li-on RTL На Камерата Тркалезно Блиц Брзинско Осветлување, Комплет

Сигма 1628мм f / 2.8 DG DN Современа Леќа За Sony E Со Зум X R2 Флеш Комплет Mount Sony E Изградба На Објектив11 групи, 16 еле

DEN 7801.44