• Обновено
Чи Безжичен Пренослив Полнач За Мото Г Игла 5г Надворешна Батерија Со Алатка За Допир-Ајкула

Чи Безжичен Пренослив Полнач За Мото Г Игла 5г Надворешна Батерија Со Алатка За Допир-Ајкула

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИНФУЗЕ Чи 18В ПД (Испорака На Енергија) пренослив безжичен полнач за напојување на батеријата компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 5Г (6,8 инчен дисплеј) 2021 година. (Ајкула) Надворешниот универзален пакет батерии има ЛЕД дигитален дисплеј за нивото на процентот на батеријата и статусот на брзо полнење. Чи-Сертифицирани 10w безжични можности за брзо полнење работи со сите уреди што се овозможени безжично полнење. 18w брза испорака на енергија за полнење преку USB портата Тип-Ц со ПОМОШ НА USB-C до USB-C кабел. Ултра висока полимерна батерија со капацитет од 10000 m Ah. Може да наплаќа уред до 3 пати. Се полни во рок од 3 часа користејќи ЈА ПОРТАТА USB-C. Неговата лесна (6,3 мл) и тенката тенка големина на џебот (5,5 х 2,8 х 0,6 инчи) го прават совршен за патување. Направено од врвна рамка за тело од поликарбонат. Наполнете го уредот со брзи брзини со заштита од преполнување. Вклучува Алатка за допир На Bemz Depot EDC. Совршена алатка за отворање рачки на вратите, копчиња за лифтови на допир, КОПЧИЊА ЗА БАНКОМАТИ и екрани на допир. Малата и компактна големина го олеснуваат носењето секој ден. Лесно се прицврстува на секој приврзок за клучеви. Пакетот пакет со 4 ставки вклучува : ИНФУЗИРАЈТЕ 10.000 m Ah/18 W PD (Испорака На Енергија) Чи овозможи брзо полнење безжичен пренослив полнач powerbank - (Ајкула), Микро USB ДО USB-кабел, Тип-C (USB-C до USB-А) кабел И Bemz Depot edc touch toot keychain. Ултра Висок Капацитет : 10000mah може да наплаќа уред дури 2,5 пати. Неговата лесна (7 мл) и тенка тенка џебна големина (5,5 х 2,8 х 0,6 инчи) го прават совршен за патување. Поликарбонат тело рамка. Чи безжичен 10w брзо полнење. Брзо Полнење 18w PD (Испорака На Енергија) USB-C порта наплаќа уред 4 пати побрзо од конвенционалните полначи. Се полни за 3 часа СО USB-C влезот. Доаѓа со чипови за заштита од преполнување и пренапони за заштита на уредот. LED Дигитален Дисплеј : индикаторот За Напојување може да помогне да се идентификува нивото на процентот на батеријата на powerbank и статусот на брзо полнење. Полнење до 4 безжични уреди за полнење во исто време; 1x Безжична Подлога За Полнење + 3 Излез (2 X USB Тип-А 1 X USB Тип-Ц). Компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 5Г (6,8 инчен дисплеј) 2021 година.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Колекцијата за декорирање на домашни куќи, Семејство Семејство Мајка со детско платно wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 2.67

Планински хоризонт со црвено изгрејсонце, пејзаж фотографија црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 615.84

Уникатни поволни цени, женски плус цветни тркалезни врски со ременот за кратки ракави, фустан од кошула

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде За нас : Модна облека со плусголемина бренд инспирирана од �

DEN 388.64

Енергетски стоп Предниот и задниот комплет за сопирачките со дупчат и слотирани ротори и керамички влошки за сопирачките K4513

Енергетска стоп керамичка подлога за сопирачка и дупчат и склопена комплет за комплет за напојување Z23 �

DEN 6418.72

Концептуални геометриски плочки на „Ступел индустрии“ неутрални кафеави тонови, 30, дизајнирани од Мајкл Маркон

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.67

Мачрус горниот отскок на брануваа пролетната обвивка - Безбедност за замена за замена за брануваа 36 Преклоплив тркалезен мини

Донесете забава со отскокнување со пролетното покритие на MachrUper Bounce Mini Trampoline Нашата супериорна квалите�

DEN 2.00