• Обновено
Палта За Женска Облека Долги Ракави Есенски Врвови За Жени Жени Два Шорцеви Кардиган Со Долги Ракави Врвни Цветни Печатени Комплети С-6ХЛ

Палта За Женска Облека Долги Ракави Есенски Врвови За Жени Жени Два Шорцеви Кардиган Со Долги Ракави Врвни Цветни Печатени Комплети

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жени Дводелни Шорцеви Кардиган Со Долги Ракави Со Копчиња Врвни Цветни Печатени Комплети Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Овој Сетее многу удобен за носење во пролет и лето 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Овој краток ракав носи младешка енергија. Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Домашен Ракав : Долги Ракави Вклопуваат : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Суво Пакување Вклучено : 1 x Женски Палто Табела : Големина : Мала Големина : САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Големина : Биста : 93см/36.61" Ракав : 60см/23.62" Врвови Должина : 63см/24.80" Долен Колк : 94см/37.01" долен Појас : 66см/25.98" Долна Должина : 36см/14.17" . Големина : СРЕДНА Големина : САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Големина : Биста : 98см/38,58 "Ракав : 61см/24,02" Врвови Должина : 64см/25,20 "Долен Колк : 99см/38,98" Долен Струк : 71см/27,95 "Долна должина : 37см/14,57". Големина : Голема Големина : САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Големина : Биста : 103см/40.55 "Ракав : 62см/24.41" Врвови Должина : 65см/25.59 "Долен Колк : 104см/40.94" Долен Струк : 76см/29.92 "Долна должина : 38см/14.96". Големина : Х-Голема Големина : САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Големина : Биста : 108см/42.52 "Ракав : 63см/24.80" Врвови Должина : 66см/25.98 "Долен Колк : 109см/42.91" Долен Струк : 81см/31.89 "Долна должина : 39см/15.35". Големина : ХХ-Голема Големина : САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Големина : Биста : 113см/44.49 "Ракав : 64см/25.20" Врвови Должина : 67см/26.38 "Долен Колк : 114см/44.88" Долен Струк : 86см/33.86 "Долна должина : 40см/15.75".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бинмер Женски Шорцеви Летни Цврсти Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Панталони Секојдневни Панталони Шорцеви

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 255.84