• Обновено
Моќност Стоп Задна З Камион & Влечете Комплет За Сопирачки Со Црвени Клешти Обложени ВО Прав КЦ2131-36

Моќност Стоп Задна З Камион & Влечете Комплет За Сопирачки Со Црвени Клешти Обложени ВО Прав КЦ2131-36

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Стоп За Напојување Z36 Екстремен камион И Влечна сопирачка и комплет за ротор со дебеломер е економичен производ за оние што влечат/влечат, како и ентузијаст надвор од патот. Керамичките влошки за сопирачки со ниска прашина се зајакнати со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Тие се без прашина, без бучава и ви даваат зголемена моќ на сопирање без да ја жртвувате секојдневната возливост. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Прецизните дупки за дупчење овозможуваат максимално ладење на роторот. Ова ја одржува температурата на вашите сопирачки надолу за време на екстремни работни услови. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - одржувајќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, непречено сопирање. Сребрениот Цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и дупчиња ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку и помагаат да се спречи ' рѓа и корозија. Црвените дебеломер обложени во прав изгледаат одлично зад вашето волан и се спротивставуваат на ' рѓа и корозија. Секогаш кога ќе додадете тежина на возилото со влечење товар, влечење приколка или едноставно додавање поголема комбинација на тркала/гуми, ги менувате условите за работа на пакетот на сопирачките. Тие работни услови може да ја надминат способноста на компонентите за сопирање на залихите. Но, не грижете се, Комплетот За Сопирање Z36 Со дебеломер обезбедува дополнителна моќност за запирање за брзо запирање! Поправете ги сопирачките. Моќност Стоп Задни З36 Камион И Влечење Кочница Комплет Со Црвени Прав Обложени Клешти КЦ2131-36.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Airpow На Дозвола Жените Паѓаат Панталони Жени Дами Печатени Бенд Ширина Лабава Нога Панталони Женски Обични Панталони Панталони

Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство Вистинската боја може малку да се разлик�

DEN 287.84

Компатибилен Со Поттик Мобилен Celero 5g Телефон Случај, Ајкула-Риба-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 1.00

Павилјон DV6324US Возачи Обновување Врати Ресурси Комунални Услуги Софтвер Со Автоматски Еден Клик Инсталерот Без Надзор За

HP Павилјон DV6324 Возачи Обнова Обновување Ресурси Комунални Услуги Софтвер Со Автоматски Еден Клик Инста

DEN 13599.84

Гибсон Издувни ГАСОВИ ГИБ СИЛВЕРАДО СИЕРА ХД ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА СТАНДАРДЕН КРЕВЕТ 6.6 Л ДИЗЕЛ ЕДИНЕЧЕН ИЗДУВЕН СИСТЕМ

Гибсон Издувни гасови 2006 СИЛВЕРАДО / СИЕРА 2500 HD ПРОДОЛЖЕН КАБИНА СТАНДАРДЕН КРЕВЕТ 6.6 L ДИЗЕЛ ЕДИНЕЧЕН ИЗ

DEN 1.00