• Обновено
Харсуни Жените Кои Возат Лесни Чамци Чевли Удобност Лизгање На Мокасини Работат Обични Шупливи Станови

Харсуни Жените Кои Возат Лесни Чамци Чевли Удобност Лизгање На Мокасини Работат Обични Шупливи Станови

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Секојдневни Чевли, Тип На Мокасинска Шема : Цврста боја : армиска зелена, каки, кафе, темно жолта, зелена, розова, портокалова, светло сина, темно сина, бела, беж, црвена, вино црвена, златна, сребрена, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Трхел : Израмнување : лизгање на типот на прсти : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, aut, зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Празнични, плажни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобен и мек кожен материјал, едноставниот и дарежлив обичен горен дел ја покажува текстурата на чевлите, правејќи ги чевлите поскапи.2. Поставата за чевли има нежна и мека текстура, која е мека и пријателска за кожата и е удобна за носење.3. Тпр надворешен ѓон, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Класичниот мокасински прст на рамни чевли изгледа полесен и поелегантен, откривајќи го стапалото, исто така, ги прави нозете визуелно да изгледаат витки.5. Овие Станови за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) кожен горен дел, мазен и лесен за чистење, моден шуплив дизајн, флексибилно и удобно, стабилно одење. Направено за Удобност : влошката за удобност на становите и облогата од вештачка кожа, мека и нелеплива, удобна и лесна за носење, може да се облечат без чорапи, неограничени, да уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : лежерен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Овие удобни мокасини се совршени за секоја облека. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. Ѓон против Лизгање : Мокасините Што не Се Лизгаат Имаат флексибилни дното НА ТПР што нема да се лизгаат при одење. Секојдневно Од Суштинско Значење : скроените линии на класичниот мокасин го прават главен производ за гардероба што никогаш нема да излезе од мода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Чудо нација Девојки ФАУ Фут елек, врвот на долги ракави и сјајни здолништа со здолништа, 3-парчиња, големини 4- & плус

Вашата ќерка ќе изгледа толку шик во овој сет на облека од 3 парчиња! Веста за крзно од крзно, мета со долг

DEN 1.00

Машка класична вклопена облека Две копче со единечен фустан за фустан со деловни активности за обични мажи

Информации за производот Нашиот потпис Модерно две копче, рамен предниот костум во TR ги комбинира најдо

DEN 1599.84

Државен универзитет во Мисисипи Булдогс 11W 8,5ч духовен диплома Менхетен црна рамка со бонус кампус слики литограф

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

DEN 1.00

Sumn Industries надреална сива мачка лебдечка капа Облачно небо врамена wallидна уметност, 12, дизајн од Chameleon Design, Inc

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 575.84

Como Blu Women'sенски плус големина V-врат од предниот јарем со должина на ракави за чипка вметнување ракави

Овој врвдесен Vврат од врвот од COMO Blu има вибрации инспирирани од BOHO со опуштено вклопување и ракави со д�

DEN 1.67