• Обновено
Калтренд Заден Сплит Назад И Цврста Перница Кордура Капаци За Седишта за 2012 година - Тојота Камри-ТИ456-06ЦА Беж Вметнете И Исечете

Калтренд Заден Сплит Назад И Цврста Перница Кордура Капаци За Седишта за 2012 година - Тојота Камри-ТИ456-06ЦА Беж Вметнете

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Калтренд Заден 40/60 Сплит Назад И Цврста Перница Кордура Седиште Капаци за 2012-2017 Тојота Камри-TY456-06 CA Беж Вметнете и Исечете w/вграден потпирач за глава w / потпирач за рака w / страничен панел cordura® капаците на седиштата се конструирани со висококвалитетни Инвиста предива за да обезбедат солидно и издржливо чувство. Предностите На Ткаенините Инвиста се центрираат околу неговата отпорност на триење и високата цврстина на истегнување. Оваа специјална ткаенина е направена со 1000 Дениер (1000д) обложена КОРДУРА® најлонска ткаенина. 1000 Негирач е повикување на количината на користена ткаенина и нејзината тежина по должина на ткаенина. Во однос на лаик 1000Д е на повисокиот крај на јаките страни на ткаенината. Со овој тип на концентрација, тој гарантира засилен слој на заштита за седиштата на вашето возило. Фактот дека е направен со толку густ материјал, исто така, укажува дека цврсто ќе ја задржи својата форма над седиштата во вашиот автомобил. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 40/60 Сплит Назад И Цврста Перница w/вграден потпирач за глава w / потпирач за рака w/страничен панел, Премиум капаците на седиштата Во стилот На Кордура се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За седишта За автомобили Кордура имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2012,2014 ТОЈОТА КАМРИ СЕ/XLE 2016-2017 ТОЈОТА CAMRY XSE/XLE 2015 ТОЈОТА CAMRY LE/XLE/SE/XSE 2013 ТОЈОТА CAMRY L/SE / LE / XLE и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Калсунбаби Ноќта На Вештерките Семејство Појавување Блузи Писмо Печатење Долг Ракав Пуловер Блузи Мајка И Јас Маица Облека

Семејство Појавување Дуксер, Леопард Печати Тиква Долги Ракави Пролет Aut Дуксери Блузи Семејство појав�

DEN 0.33

Крава Девојка Мојот Прв Родео Роденден Материјали - бебе девојка 1 Роденден-Крава Печатење Родео Садови Сет Вклучува Хартија

Првиот родео тематските партија материјали во собата за 16 гости вклучува 16 на секоја 7 "десерт плочи, 9" в�

DEN 244.00

Компатибилен Со Iphone Pro Телефон Случај, Божиќ-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај за iPhone Про

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 159.84

У Лесна Тастатура и Глушец Со Позадина RGB Светлина, мулти Уред тенок Тастатура На Полнење Bluetooth 5. и 2.4 GHz Стабилна Врска

● Продолжено Траење На Батеријата : вградената алуминиумска батерија обезбедува 800 часа време на подго�

DEN 1.00

ТАА Стп Кожа Врежана Три Картички Преклопен Фолио Случај Со Држач За Картички Џебен Јаже Против Гребење Случај На Капакот На

Применлив Бренд : Применлив Модел На Samsung : Galaxy S7 Material : Pu Вештачка Кожа Стил : Модерен и Едноставен Попула�

DEN 1039.84