• Обновено
Денсо Свеќичка Одговара изберете: 2006-ХОНДА ГРАЃАНСКИ, 2002 - НИСАН ГРАНИЦА

Денсо Свеќичка Одговара изберете: 2006-ХОНДА ГРАЃАНСКИ, 2002 - НИСАН ГРАНИЦА

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти за деловите произведени во милиони е реалност за Денсо. Добитник на престижната Награда Деминг за квалитет Во 1961 Година, Денсо помина повеќе од пет децении усовршувајќи ја технологијата и процесите, тврдење што неколку производители на автомобили можат да го направат. Denso прв пат Fit ® производите — вклучувајќи Компресори За Климатизација, стартери, алтернатори, сензори за кислород, комплети за жица за палење, пумпи за гориво, филтри за воздух Во кабината, масло и воздух, сечила за бришачи и многу повеќе — се производи изградени и тестирани на oe-стандард понуден За резервниот пазар Од Денсо. Секој од овие производи е прецизно изграден за точна замена, така што не треба да се грижите дали ќе ја извршите истата работа двапати. Денсо Свеќичка 3192.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Денсо Стандард Свеќичка Одговара изберете: АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ РАМБЛЕР, 1966-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМБАСАДОР

Денсо Стандард Свеќичка Денсо Стандард Свеќичка Одговара Изберете : 1966 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ РАМБЛЕР 19661967

DEN 1196.00

ДЕНСО Свеќички за 90919 - 90919-01180-Пк20р Жица За Палење Секундарни Вклопувања изберете: 2000-ТОЈОТА ТУНДРА, 2001 - ТОЈОТА

Овој комплет ЗА СВЕЌИ ДЕНСО 3127 ГО заменува ДЕНСО Авто Делови ПК20Р8, Тојота 94849777, Тојота 9091901180, тојота 9091901

DEN 191.84