• Обновено
Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина Женски Блок Во Боја Џемпер Кабел Плете Виножито Шарени Долги Ракави Блуза Флеш Зема

Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина Женски Блок Во Боја Џемпер Кабел Плете Виножито Шарени Долги Ракави Блуза Флеш Зема

DEN 817.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Блок Во Боја Џемпер Кабел Плете Виножито Шарени Долги Ракави Блуза Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Fall, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Шевове : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Џемпер ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106 Должина : 60см/23,62" Ракав : 48см/18,89" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110 Должина : 61см/24.02 "Ракав : 49см/19.29". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114 Должина : 62см/24.41 "Ракав : 50см/19.68". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118 Должина : 63cm/24.80 "Ракав : 51cm/20.07" Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина Женска Боја Блок Џемпер Кабел Плете Виножито Шарени Долги Ракави Блуза Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Џемпери За Жени Дозвола под 1 10.00. Жените Џемпери Дозвола под 1 10.00. Зимски Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dish Mats For Chevrolet Aveo 2012, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Chevrolet Aveo 2012 : Дизајнирано

DEN 2.00