• Обновено
Ретро Близнаци Вибрации Смешни Близнаци Хороскопски Роденденски Украси Маица

Ретро Близнаци Вибрации Смешни Близнаци Хороскопски Роденденски Украси Маица

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Барате удобен и модерен додаток во вашата гардероба? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Доволно разноврсна за секојдневно носење, лежење дома, одење во теретана или патување, оваа маица сигурно ќе ги задоволи вашите потреби. Одликувајќи се со уникатно дизајниран графички принт напред, оваа маица е и стилска и тренди. Но, не станува збор само за изгледот – мекото, удобно чувство и малиот растеглив материјал обезбедуваат совршено вклопување секој пат. Кошулата е лесна за носење и лесна за спарување со вашите омилени тимови. Плус, не се намалува лесно и е доволно издржлив за да издржи често абење и перење.Нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди идеална комбинација на удобност, стил и практичност. Погоден за рачно или машинско перење, температурата не треба да надминува 45°C И не треба да се натопува подолго време или да се избелува. Значи, без разлика дали барате летни блузи, графички маици или кошули со кратки ракави, оваа маица е задолжителна во вашата гардероба. Не пропуштајте го овој симпатичен уште практичен додаток на вашата колекција! 1. Мека и Удобна : со својот мек и удобен материјал, оваа женска стандардна Маица Со кратки ракави е совршена за секоја пригода. 2. Модерен Дизајн : Оваа Маица има стилски графички дизајн на градите, додавајќи го тој дополнителен допир на модата во вашата гардероба. 3. Издржлив И Лесен За Нега : Изработена со долготрајни материјали, Оваа Маица е доволно издржлива за да го издржи абењето на секојдневната употреба. Исто така е лесно да се грижи, и рачно перење и машинско перење. 4. Разноврсна Облека : Погодна за секојдневно носење, дома, додека патувате, па дури и додека вежбате во теретана, Оваа Маица е разноврсен додаток на секоја гардероба. 5. Совршен Подарок За Жени : Оваа Маица прави одличен подарок за секоја жена во вашиот живот. Неговиот модерен дизајн, удобен материјал и издржлива конструкција го прават совршен подарок за секоја пригода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кампување Е Моето Среќно Место Маица Патник Подарок Кампер Топ Природата Љубовник Патување Маица Летен Камп Одмор Маица

4.2 мл 52 / 48 Воздушен Волумен чешлан и памук / полиестер (значи дека е навистина мек!) Големина на тунисекс ш

DEN 1.00

Дизни мики Мини Глупав Плутон Чип Дејл Елка - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Бери Снег Хедер

Официјална Стока На Дизни Дизни Мики И Пријатели Маици За Жени, Мажи, Момчиња И Девојчиња; Маици За Мики �

DEN 351.84

Зделки На Денот, Tarmeek V-Вратот Краток Ракав Чистење Блузи За Жени Плус Големина Печатени Блуза Секојдневен Џебови Работа

Блуза За Жени Жени Униформа Работна Облека Печатење V Вратот Краток Ракав Врвови Со Џеб Карактеристика :

DEN 3.00

Женска Есенска И Зимска Тркалезна Маичка Со Патент Со Долги Ракави Со Шарени Цветни Вежби Носете Бела Л

Пролет и лето Европски И Американски машки печатен кардиган машка кошула со долги ракави Материјал :...

DEN 1.33

Денот На Свети Патрик Женска Кошула Со Долги Ракави Лежерна Едното Рамо Од Рамото, Карирана Лента Во Боја, Бела, XL

Денот На Свети Патрик Женска Кошула Со Долги Ракави Лежерна Едното Рамо Од Рамото, Карирана Лента Во Бој

DEN 255.20