• Обновено
Нов Seachoice Deg Rd База Фитинг - - Ss Scp 37811

Нов Seachoice Deg Rd База Фитинг - - Ss Scp 37811

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Sea Choice 37811 90deg Rd База Фитинг-7/8-Ss Round База Железнички Фитинг Полиран1/4" - 28 чаша - точка сет завртки вклучен-дупчат за три #10 scround база на од 2 - 5/8" Атрибути : Цевка од = 7/8" Агол = 90° Материјал = Фрлија 316 Нерѓосувачки Челик Seachoice Тркалезна База Железнички Фитинг за 7/8" од цевки : полиран. 1/4", 28 чаша, вклучени завртки за поставување точки. Пред-дупчат за три #10 завртки. База од 2-5/8". Агол : 30 степени. Материјал : Фрлија 316 Нерѓосувачки Челик. Цевка : 7/8" ОД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата