• Обновено
Колиша Менс Еластична Половината Секојдневен Дневна Пижами Џогер Јога Панталони Удобен Лабава Врвка Тренингот Спортски Панталони Со Џеб

Колиша Менс Еластична Половината Секојдневен Дневна Пижами Џогер Јога Панталони Удобен Лабава Врвка Тренингот Спортски Панталони

DEN 415.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Висок Струк, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони За Трчање Во Теретана, Прави Панталони, Обични Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Сива, Зелена, Кафеава, Црна, Сина, Армиска Зелена, Кафе, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестер Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Памук. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни панталони на плажа, врвки за врвки долги панталони, еднобојни долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, панталони со врвки, еластични панталони долги на половината, џебови за одмор долги панталони, секојдневни и лабави.4. Мажите еднобојни панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа топла панталони е многу мека и удобна. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Врвки Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Панталони, Летни Лежалки. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Летни Панталони На Плажа, Долги Панталони Со Врвки, Еластични Панталони За Половината, Дневни Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Уникатен Разбој Бриз Оаза Килим Сива Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Апстрактен Крајбрежен Совршен За Дневна Соба Кревет

Од Колекцијата Оаза, овој смирувачки правоаголен килим со шема предизвикува смирувачки слики на базени

DEN 848.00

Каролини Богатства BB2905MAT Играчка За Териер Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27

Каролини Богатства BB2905 MAT Играчка Фокс Териер Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добред�

DEN 0.33