• Обновено
Хадсон Бебе Новороденче Преплетување Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Диво Цвеќе, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Преплетување Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Диво Цвеќе, 0-Месеци

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хадсон бебе безбедно спиење блокирај памук 100% памучни вреќи за спиење се совршено безбедно ќебе за носење за спиење за вашето малечко. Нашата вреќа за спиење е дизајнирана без ракави за да спречи прегревање и има затворање на патент за лесно вклучување и исклучување облекување и ноќни промени на пелени. Нашите вреќи за спиење се направени со висококвалитетен памук за бебето да се чувствува удобно и пријатно. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Комплетот вклучува две безбедни ќебиња за спиење за носење вреќа за спиење. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „златни лисја“ ботаники - злато, зелено

Авенија на пистата цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „златните лисја“ ботанички

DEN 1306.40