• Обновено
Калин ЦП-Гитара Педалата За Напојување Излезна Моќност 9В 12В 18в Ефект Педали Со Заштита Од Прекумерна Струја Со Краток Спој

Калин ЦП-Гитара Педалата За Напојување Излезна Моќност 9В 12В 18в Ефект Педали Со Заштита Од Прекумерна Струја Со Краток Спој

DEN 719.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Моќност ЗА 9v, 12v или 18v педала за ефекти на гитара; Моќност : AC 110 V - 240 V; Големина На Производот : 15x5x3cm / 5, 9x2x1, 2in; Нето Тежина : 388g / 12ozoutput 10;Светло сина боја за осветлување на таблата со педали и краток спој укажуваат вклучува cable7 CH 9 V(100m A) за обични аналогни ефекти, 1 CH 9 V(500m A) ЗА дигитални ЕФЕКТОРИ И 9 V ДИГИТАЛНИ засилувачи НА ГИТАРА со мала МОЌНОСТ, 1ch 12v/18 V(100ma)краток спој / над заштитена струја, краток спој во каналот нема Да Влијае Или функцијата На Каналите кога ќе се појави моментално над струјата Во овој канал, соодветната светлина ќе трепка и струите ќе бидат до крај калин cp-05 напојување на педалата за гитара 10 излез 9v 12v 18v ефект педали СО заштита ОД КРАТОК СПОЈ/ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пренослив Екстендер За Полнач За Батерии За Итни СЛУЧАИ suitable погоден за Лизгачот RCA SL SL SL LYRA - Со Технологија За Размена

Секогаш има моменти кога нашиот Лизгач RCA SL5004 SL5008 SL5016 lyra се чини дека снема струја во најнеповолните вре�

DEN 335.20

Хистоар питореск де патувања Ен Америка; рекуеил де рецитира кирие, де сцени вариес, де декувертес научни, де мурс и кутумес

Кожено издание Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Препечатени од 1847 из�

DEN 3.33

3д Печатач Y Прекинувач За Ограничување На Оските, Y Оски Прекинувач За Ограничување Стабилна Спроводливост За Дома

3д Печатач Y Прекинувач За Ограничување На Оските, Y Оски Граничен Прекинувач Стабилна Спроводливост За �

DEN 5264.00

Женска Обвивка Со Долги Ракави В Врат Плетен Пуловер За Тело Без Грб Џемпер Фустан Дами Фустан Лето Симпатична Летна Облека

Материјалот е многу растеглив за да го прегрне вашето тело Лесна ткаенина што дише, Одлична за летните т

DEN 582.24