• Обновено
Дете Регали Кралското Семејство Кралот Костим

Дете Регали Кралското Семејство Кралот Костим

DEN 975.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Осигурајте се дека крунисувањето на вашето дете ќе помине без проблем Оваа Ноќ на Вештерките со подигање облека погодна за крал! Кралското Семејство Кралот Дете Костим е тука за да бидете сигурни дека тие се подготвени за нивното големо деби пред остатокот од кралското семејство. Одликувајќи се со кралски црвен комбинезон, комбинација на наметка и капа овој ансамбл е дизајниран со нивната удобност прво и основно на ум, а исто така сеуште обезбедува некои многу официјален изглед талент. Тие ќе бидат крал на Ноќта на Вештерките благодарение на нивниот нов костим. Комбинезон, Кејп И Шапка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ступел Индустрии Вера Надеж Љубов Фраза Со Чуден Линиски Типографија Платно Ѕид Уметност, 24, Дизајн Од Дафне Полсели

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

DEN 1.00