• Обновено
Погон Лопатка Опрема Кајак Додатоци Алуминиум Весла 72

Погон Лопатка Опрема Кајак Додатоци Алуминиум Весла 72

DEN 623.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погон Лопатка Опрема Кајак Додатоци Алуминиум Весла 72", Жолта. Ова е лесен и издржлив и нема да се искриви. Има алуминиумско вратило отпорно на корозија и сечило со големо влијание, чаша, обликувано. Вратилото е со дијаметар од 1,25 инчи. Дизајнирана да ги поттикне потрошувачите да ги прилагодат сопствените искуства на отворено, Погонската Опрема за Лопатки со Морски Брегови им олеснува на потрошувачите да ги одржуваат, поправаат и подобруваат своите кајаци и ТАБЛИ за СУП. Крајбрежје Морски Голем Брод Кади со преголеми вшмукувачки чаши. Лесно за нанесување. Не се потребни алатки. Може да се отстрани и повторно да се примени. Две прегради за складирање со отстранливи разделувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата