• Обновено
Стамзод Жени Зимски Кадифени Хеланки Топли Тенки Цврсти Термички Панталони Со Висок Струк Удобни Еластични Слаби Панталони Обложени Со Руно

Стамзод Жени Зимски Кадифени Хеланки Топли Тенки Цврсти Термички Панталони Со Висок Струк Удобни Еластични Слаби Панталони Обложени

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро 4.61" Големина : Л Големина. ДЛАБОКИ СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ И ВНАТРЕШЕН ЏЕБ На ПОЈАСОТ - Престанете да се грижите каде да го ставите телефонот додека вежбате, Јога Панталоните со Џебови имаат 2 Џебови од двете страни, кои лесно го чуваат вашиот телефон или други најважни работи, Едноставно го лизгаат телефонот во еден од џебовите и продолжете со вашите активности, Уште подобро, има скриен Внатрешен Џеб во појасот за дополнителни предмети што можеби ќе треба да ги скриете, како што се клучеви, клипови или готовина, исто така ви овозможува да патувате СО СЛОБОДНИ РАЦЕ.24" Должина : 99см/38. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 80-120см/31. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 62-93см/24. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 68-102см/26.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење 2.58" Големина : XXXXL Големина.Панталоните се совршени за приморски празници итн Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Хеланки Големина : Големина На С. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 64-96см/25.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед 5. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 74-111cm/29.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FPQTRO TIME и TRU жени плус дозвола за големина под женски жени плус големина на женски женски леќи со должина на коленото со

Женски плус големина на дозвола за женски хуми за должина на коленото со високи тренинзи за јога за вежб

DEN 3.00

Женски Јога Секојдневен Трчање Хеланки Градиент Тенок Шиење Висок Струк Истегнување Фитнес Хеланки Јога Панталони

Големина : С САД : 2 ЕУ : 30 Половината : 66см / 25.98" Колк : 78см / 30.71" Должина : 90см / 35.43" Големина : М САД : 3 ЕУ : 31 По�

DEN 429.76