• Обновено
Велосипед Ретровизор Степен Ротација Кормило Ретровизори За Планински Пат Велосипеди Скутери

Велосипед Ретровизор Степен Ротација Кормило Ретровизори За Планински Пат Велосипеди Скутери

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : . Преклопен огледало рака : 360 степен прилагодлив ротирачки планински велосипед ретровизор, со широка област за гледање за да го видите патот од различни насоки и да ви понудиме со повеќеаголен заден поглед. Лесна инсталација : со соодветен клуч, само закачете го држачот за огледало на рачката, затегнете ја завртката на ретровизорот за велосипед. Висока стабилност : овие странични ретровизори за велосипеди се изработени од квалитетен нерѓосувачки челик, најлонска смола и легура на алуминиум, лесен е, не е лесен за ' рѓа, отпорен на удари, издржлив во употреба. Огледалото за велосипеди не се тресе лесно дури и на нерамни патишта. Широка компатибилност : ретровизорите за велосипеди се вклопуваат на рачките со дијаметар од 21мм-26мм и се погодни за повеќето велосипеди, планински велосипеди, друмски велосипеди, е-велосипеди, е-скутери и скутери. Спецификација : . Име на производот : Исчисти Ретровизори За Велосипеди За Левата / Десната Страна. Материјал : нерѓосувачки челик + најлонска смола + алуминиумска легура. Боја : црна. Големина на ставка : специфична големина како што е прикажана сликата. За дијаметар на рачката : 21мм-26мм/0,83 инчи-1,02 инчи. Количина : 2 парчиња. Нето тежина : 340гр/ 11,99 унци Добар Асистент На Автомобилот. Леснотија на користење. Тоа е Безбедно и Практично. Гаранции за услуги : Сакајте го вашиот избор или Вратете ги парите - ние секогаш се стремиме да обезбедиме големо задоволство шопинг искуство. Вашето задоволство е нашата крајна цел, доколку не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, слободно кажете ни за брзо решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Inktastic Ја Имам Баба Ми Под Мојата Магија Со Симпатична Шапка За Вештерки Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Ја Имам Баба Ми Под Мојата Магија Маица За Мали Деца со симпатична шапка за вештерки Прави симпатичен по

DEN 1.00

Каратна Тркалезна Форма Бела Природна Дијамантска Рамка Поставена Вечност Свадбена Лента Прстен во 14к Цврста Розова Златна

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 0.33

Португалија, Авеиро. Жолта куќа со сини ролетни, прозорци и врати во градот Авеиро. Печатење на постер Од Џули Егерс

Португалија, Авеиро Жолта куќа со сини ролетни, прозорци и врати во градот Авеиро Печатење на постер Од �

DEN 143.84