• Обновено
Алеско Џамбо Реверзибилни Меки Подови-Црно-Сиво-Сет

Алеско Џамбо Реверзибилни Меки Подови-Црно-Сиво-Сет

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификации бренд : Alessco Part Број : Боја : Црно-Сива : 10 x 10 Setfeartures33 различни избори на бои дизајн за блокирање ВИСОКА густина ЕВА пена погодна за внатрешна или надворешна употреба идеална за ударни спортови и рекреација - SKU : ALES16665 Алеско Џамбо Реверзибилни Меки Подови-Црно-Сиво -10 x 10 Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата