• Обновено
Путер За Деца, Мини Вратило, Пренослив За Играње Деца

Путер За Деца, Мини Вратило, Пренослив За Играње Деца

DEN 479.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Путер За Деца, Мини Вратило, Пренослив За Играње Детиспецификација : Карактеристики : двонасочен туткач, двете страни можат да го стават . Погоден и за деца со десна рака и за левак. Квалитетен стисок против лизгање на вратилото од нерѓосувачки челик, со глава од гумен путер. За мини курс со 18 дупки, вежбање во затворен простор, вежба за туткање за деца. Имаме неколку бои за вашите деца. Спецификација : Состојба : Материјал : Гума, Нерѓосувачки Челик Боја : Сина, Зелена, Портокалова, Жолта, Црвена, Црна Изборна Должина : Прибл. 62см / 24инч Тежина : Прибл. 882гр Пакет Листа : 1 х Путер Двонасочен туткам, двете страни може да се стави на . Погоден и за деца со десна рака и за левак. Квалитетен стисок против лизгање на вратилото од нерѓосувачки челик, со глава од гумен путер. За мини курс со 18 дупки, вежбање во затворен простор, вежба за туткање за деца. Имаме неколку бои за вашите деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата