• Обновено
Возрасни. - Станување Поништено-Винил

Возрасни. - Станување Поништено-Винил

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Повторното поврзување со наследните влијанија како политизираната индустриска перкусија На Одделот За Тестирање и непријатната погрешна синтетика На Тгс 20 Великаните На Џез-Фанк предизвикаа серија плодно френетични сесии, фокусирани на теми на непостојаност и дисонанца. - Станува Поништен-Винил.записите маѓепсуваат затворање песна, цитат; Заби Надвор Пт.Цитат; Возрасни. Како негови чувари на хоспис, таа и Милер се соочија со баналноста на финалето, опкружени со предмети исцедени од значење, цитирајќи;радоста да се има тело, но и макотрпноста да се има.По една четвртина век на речиси непрекинато активност, ДИСТОПИСКИ Детроит синт-ПАНК институција ВОЗРАСНИ.цитат; Од напнатиот техноиден блиц на цитат;Поништување / Несоодветно; до грчевито EМ на цитат; Будали (Ние сме. Започнат во втората половина на 2020 година наспроти позадината на невиден флукс и сеизмичка изолација, дуото ја започна својата муза со извори на свежи додатоци на платформата : педала за вокална јамка За перкусии Куперус и Роланд За Милер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата