• Обновено
Клик Машки Краток Ракав Парма Перформанси Голф Поло

Клик Машки Краток Ракав Парма Перформанси Голф Поло

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% полиестерско блокирање, отстранување на влага, Само-јака, плакета Со Три копчиња, Напред рамо, Отворени ракави, детали за Прекривка 100% Полиестерско блокирање На Влага Самостојна Јака со Три копчиња Напред Рамо Отворени ракави детали За Покривање Тежина 4.4 Мл Машинско перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машки Поло Маици Лежерни Памучни Поло Маици Со Долги Ракави Класични Голф Кошули Со Јака За Мажи Л Каки

Машки Поло Маици Обични Памучни Поло Маици Со Долги Ракави Класични Голф Кошули Со Јака За Мажи Л Какисе

DEN 431.36

Менс Поштенски Поло Маици Топ Голф Краток Ракав Ревер Јака Маица Боја Блок Класичен Тенок Фит Блузи Врвот

Машки Четвртина Поштенски Поло Маици, Секојдневен Краток Ракав Јака Контраст Боја Тенок Одговара Врвов

DEN 351.84

клиос Поло Маици За Мажи Врвови Со Кратки Ракави Пријатна Боја Блок Деловна Работа Голф Маици Со Точки Јака Со Ревер Подароци

Нега на облека : Машина Или рачно перење со ладна вода / закачете или исушете ја линијата / без белило / бе�

DEN 159.84