• Обновено
Фустани За Жени Секојдневен Моден Фустан Со Лабава Туника Женски Фустани Секојдневни Летни Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени

Фустани За Жени Секојдневен Моден Фустан Со Лабава Туника Женски Фустани Секојдневни Летни Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи.Никогаш Нема Да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани Усвојуваат Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Од Надворешна Ткаенина, Мека И Дише Фунти Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност; Со Иста Облога Во Боја, Се Грижи Да Не Се Провери; Удобниот И Еластичен Материјал Со Едноставен И Еднобоен Обичен Дизајн На Фустан Со Маица Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден За Обликот на Телото На Повеќето дами ќе Го Привлечете Вниманието На Сите Во Секоја Пригода Со Прекрасниот Рушен Фустан-Се Комбинира Со Патики И Сандали, Дневна Облека Е Завршена, Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажа; Со Извонредни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие Сте Ѕвезда На Секој Настан, Како Забава, Коктел, клубска облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Романтичен Состанок, Свадба, Крстарење Никогаш Нема Да Зажалите Што Ќе Добиете-Женските Летни Фустани усвојува Висококвалитетна Ткаенина Со Мешавина Од Надворешна Ткаенина, Мека И Дише Фунти Ќе Ви Понуди Првокласна Удобност; Со Иста Облога Во Боја, Се Грижи Да Не Се Провери; Удобниот И Еластичен Материјал Со Едноставен И Еднобоен Дизајн На Обичен Фустан Со Маица Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден За Повеќето Облици На Телото На Дама. Повод : Секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облекување нагоре или надолу. Тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зима или капи во ветровит пролетен летен ден! Инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно. Прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн. Препорачано перење : со ладна вода, не избелувајте, рачно или суво. Големина : S=US (4-6), M=US (8-10),L=US(12-14),XL=US(16-18),XXL=US(20-22),би препорачале големина нагоре. Лесна и мека ткаенина, ние прифаќаме 30 дена парите назад!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

телефони женска клупска облека кратки ромпери секојдневни комбинезони со обвивка без ракави жешка розова м

лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Големина : S Би

DEN 0.33

Дами Се Облекуваат V Вратот O Вратот Дами Облека Дома Носат Пролет Лето Овуе Патуваат Слатки Меки Женски Фустани Подароци На

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 135см / 53.15" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б

DEN 291.52

Фустани За Жени Обични Жени Прашка Крст Свадба Елегантна Забава Вечер Тенок Фустан Од Чипка Без Грб На Продажба

Овој Фустан Жените Ви Носи Шармантна и Елегантна Крива На Телото Висат или линија сува Совршено Совпаѓа

DEN 0.67

Женски Свадбени Фустани За Гости Мода Лето Обичен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави В-Врат Лабав Фустан

Женски Моден Летен Секојдневен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави VВрат Лабав Фустанкарактеристики : 1.

DEN 447.84

ханксиулин женски долг фустан со ремен за шпагети вечер свечена забава матурска венчаница браун ххл

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Мека, дише, лесна, растеглива, удобна, ве одржува ветровито во же�

DEN 1.33

Honeeladyy Женски Без Траги V - Вратот Печатени Двојно Рамо Суспендиран Здолниште Женски Фустани фустани за жени должина на

Женски Солидна Секси Колк Заврши VВратот Копче Неправилни Женски Фустан ве Молиме проверете Ја Табелат�

DEN 1.33

Џемпер За Вратот на желка За Жени Лесен Џемпер Aut Зима Лабава Топла Џемпер Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Морнарица Л

новогодишна забава материјали за забава 2023 новогодишна ноќ облека жени новогодишни фустани за жени џем

DEN 415.84