• Обновено
Унисе Жени Мажи Мрежа Плажа Вода Чевли Брзо-Сува Чорапи Вода Бос Чевли За Сурфање, Пливање, Јога Вежба, Сина

Унисе Жени Мажи Мрежа Плажа Вода Чевли Брзо-Сува Чорапи Вода Бос Чевли За Сурфање, Пливање, Јога Вежба, Сина

DEN 223.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификација : Тип : Вода Чевли, Боја : Зелена, Црна, Сина, Роза Црвена, Портокалова Големина На Чевли : 5-5.5, 5.5-6.5, 6.5-7.5, 7.5-9.5, 9.5-10материјал : мрежеста ткаенина+Гумен Оддел : Шема За Возрасни : Висина На Цврсти Чевли : Погодна Сезона Со Низок Врв : Пролет, Лето, есенска листа за Пакување : Безбедност На Водени Чевли 1€ : ѓон Против лизгање изработен Од висококвалитетен материјал, лесен и издржлив. Задебелен ѓон и влошки за дишење со перформанси на апсорпција на удари, заштитете ги стапалата од стапнување на карпа и камен. Погодност : чевли за брзо сушење вода, мазен дизајн на вратот на аква чорапите спречува триење при носење на нашите водени чевли. Тоа е погодно за носење и полетување. Лесен и компресибилен за лесно пакување. Удобно Чувство : чевлите за пливање со спортови на вода се ултра лесен стил и повеќе дишат. Горниот со растеглива ткаенина за брзо одводнување и вкрстена вентилација, дава одлична флексибилна и удобна. Прилики : вода боси чевли за мажи жени. Совршен за плажа, пливање, сурфање, базен, едрење, пловење, јога, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, миење автомобили и возење. Достапни се различни големини и бои : Големина На Чевли За Пливање За Жени и Мажи. Постојат различни шарени стилови за избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Оверленд Тандберг Рд Квикстор - Рд Хдд Кертрџ - Тб-За Тандберг Податоци Рд Квикстатион 4, Рд Квикстатион 8, Рд Квикстор

Решението RDX® Quik Stor® е целосно компатибилно наназад и напред, така што ја заштитувате вашата инвестициј�

DEN 1007.84

Хирш 25 Длабока Фиока Писмо Ширина Метал Вертикална Датотека Кабинет, Комерцијални Одделение, Сива

25" длабок метал, 2 фиока, ширина на букви, вертикални кабинети за датотеки од комерцијално одделение се с�

DEN 3039.84