• Обновено
Перка-Ниту Офшор 55-Големина Врти Ролна

Перка-Ниту Офшор 55-Големина Врти Ролна

DEN 255.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Борба голема риба се врти стил Со Финците Офшор врти серија големи макари со големи амбиции. Случај во точка, моќни 4.4 : 1 брзини изработени од цврст нерѓосувачки челик за контрола на битките во длабока вода и тешки, конструкција отпорна на куршуми. Нашиот запечатен офшор мегадраг повеќестепен систем за влечење е составен од 10 премиум јаглеродни влакна и подлошки од нерѓосувачки челик за ултрастронг, ултрадурабилно дејство, исто како што би очекувале Од ролна Финор. Силно Алуминиумско Тело.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тојела Се Врти Тркало, Риболов, Риболов Линија,Риболов Линија, Фрлија Прачка, Море Прачка, Патот, Азија Море Прачка ТРКАЛО ТОЈ

Информации за производот категорија на производи : врти тркала риболов ролни спецификации : ТОЈ1000 (ЕВА д

DEN 0.67