• Обновено
Плано Фиока справи кутија

Плано Фиока справи кутија

DEN 446.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Класичните кутии за справување со еден, два и три послужавници на плано имаат дизајн на конзолна лента што се протега отворен за да ја прикаже содржината. Цврстата рачка за преклопување го прави куќиштето лесно за носење и складирање додека бравата со кауција од месинг цврсто го прицврстува капакот, чувајќи ги предметите заштитени и организирани. Сино Металик/Исклучено Бело.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фантоскоп Божиќен празник Декоративна перница за фрлање со вметнување, свиленкаста кадифена серија, 12 20

Нашата Божиќна перница е совршена за декор на домот на Chrismas, кој е лесно да се меша и да се совпаѓа со дру�

DEN 191.84

Заштитена марка ликовна уметност Оди диво i платно уметност по пекара во боја, златна украсна рамка

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1530.08

Добро ткаени бисери Нора модерна вознемирена апстрактна темно сива 9'3 12'6 Расипана мека површина килим

Колекцијата Перл ткае класични дизајни во две јасно различни предива за уникатен изглед и чувство Свил�

DEN 2720.00