• Обновено
Бензара Јазлин ВТОРИ Индустриски Стил Слонова Коска Бројач Висина Клупа-Боја: Слонова Коска

Бензара Јазлин ВТОРИ Индустриски Стил Слонова Коска Бројач Висина Клупа-Боја: Слонова Коска

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова Е Клупа За Висина На Шалтер Јазлин Втори, Доаѓа Во Индустриски Стил И Има Тапацирано Седиште Слично На Лен. Ова Е Завршено Во Финиш На Слонова Коска. Оваа Клупа Ќе Ви Даде Удобност, Како И Стил. Вклучува : Една Клупа Само Боја : Слонова Коска. Обложена Ткаенина Седиште Перница. Издржана Дабова Завршница. Одговара на сите д???кор стилови. Земја На Потекло : Кина. Формалдехид. Димензии на производот(H x w x l) : 25 "x 42 " x 17.25". Тежина На Производот (Лб) : 33.4. Собранието Задолжително : Не. Градежен Материјал : Ткаенина Метал Цврсто Дрво Дрво Дрво Фурнир И Други.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Насмевка Март модерна кадифена тапацирана клупа за складирање со метални нозе за спална соба, розова

Засилени со сандерите расфрлани околу вашиот простор за живеење? Оваа клупа за складирање може да биде �

DEN 1599.84