• Обновено
Од Продавницата ЗА Огледала ОВАЛКРЕСТ Сохо Врамено Правоаголно Огледало Во Светло Сребро 23х27

Од Продавницата ЗА Огледала ОВАЛКРЕСТ Сохо Врамено Правоаголно Огледало Во Светло Сребро 23х27

DEN 3168.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1" широка едноставна современа рамка со рабови од 90 степени. Оваа насликана сребрена рамка има длабок сребрен изглед и чувство. Оваа рамка добива повеќе слоеви боја и рачна работа за да постигне екстремен сјаен хромиран изглед и чувство. Враменото Огледало има Рачно Завршена Дрвена Рамка Со Квалитетна Галерија Со Изобличување 1" Закосено Огледало. Ова Врамено Огледало пристигнува подготвено за закачување со хардвер претходно инсталиран за вертикално или хоризонтално закачување. 1 " широка едноставна современа рамка со рабови од 90 степени. Оваа насликана сребрена рамка има длабок сребрен изглед и чувство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кралот Кралицата Пентагон Злато Унис Двојка Појавување На Памук дрес стил Маица Контрастни ленти на ракави

Двојка Појавување Кошула дрес унисекс Човек обработени и печатени Во Сад Постојано е пропишано да се ми

DEN 295.84