• Обновено
Shpwfbe Папучи За Жени Мода Home И Зима Дома Рамен Нелизгачки Лесен Кадифен Топол И Удобен Еднобоен Влечки За Жени Женски Влечки

Shpwfbe Папучи За Жени Мода Home И Зима Дома Рамен Нелизгачки Лесен Кадифен Топол И Удобен Еднобоен Влечки За Жени Женски Влечки

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35.5 ЈП : 23.0 см ЦН : 230 Нога Должина : 23см/9.1" Големина на етикетата : 36-37 . Големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24.0 см ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Големина на етикетата : 38-39 . Големина : 41 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.0 см ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8" Големина на етикетата : 40-41 Модни Есенски И Зимски Женски Влечки Дома Рамен Нелизгачки Лесен Кадифен Топол И Удобен Цврста Боја Карактеристики : Практичен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,ги зајакнува и тонизира,го подобрува дизајнот на држењето на телото стилски, вид, личност,имаме ПОВЕЌЕ големини ДИЗАЈН НА боја ЗА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВО ИЛИ ЉУБОВНИК Или ПРИЈАТЕЛИ изберете ЛЕСНИ ЧЕВЛИ за пешачење,практично лизгање На Дизајнот,амортизирана влошка,мода И личност Погодна За Одење На Отворено,Забава,Одмор,Забава,Работа,Свадба И Други Прилики,Боја Цврста И Стилска.обични чевли,чевли На Плажа, чевли за венчавки, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!. Опис : Пол : Жени,Девојка Материјал : Памучен Материјал : Tprccenes : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Елегантен Стил На Памук : Висок Стил На Тркалезна Пета : Тип На Затворање На Рамна Пета : Лизгање На Чевли Висока Пета : 2 см/0,79"Висина На Платформата : 1,5 см/0,59"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради за конкавен Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. папучи за жени, домашни влечки за жени, женски влечки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

мишуовоти папучи за женски женски летни рамни пети со дневни влечки на отворено лизгање на синџирот на чевли

Погоден за совпаѓање со многу различни алишта и секојдневно носење, како што е фустанот.Совет дизајн ст�

DEN 1.67

Shpwfbe Папучи За Жени Цртани Детали Новина И Мажи Топол Памук Мек Кадифен Дом Внатрешни Влечки За Жени Женски Влечки

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84

Влечки зпанкса За Жени Летни Лежерни Рамни Влечки Нелизгачки Удобни Папучи украсени Со Лак Флип Апостолки за Жени беж 38

Женски Летни Лежерни Рамни Влечки Нелизгачки Удобни Влечки украсени Со Лак Вовед : 1.Направена со матери

DEN 271.84

Лежерни Дами Обични Влечки Со Рамен Чорап Куќа Меки Домашни Чевли Жени Кои Дишат Подарок Х-мас Топли Божиќни Чорапи

Овие карактеристики на влечки за чорапи се со задебелен горен дел за плетење, лизгање и затворен прст...

DEN 1.00

Жени И Мажи Симпатична Цртан Филм Дизајн Новина Влечки Куќа Влечки Топол Памук Мека Кадифен Дома Папучи Затворен Памук Влечки

СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : многу симпатичен дизајн на моделирање.Домашни влечки со цел горен кадифен материја�

DEN 197.60