• Обновено
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 3039.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дозволете термометарот да се инсталира со допирање на цревото за течноста за ладење. Способноста за прецизно мерење на температурата на водата помага да се спречи прегревање. Изработен од висококвалитетен лесен алуминиумски материјал. Анодизираната површина ја подобрува силата и издржливоста. Погоден за повеќето автомобили или мотоцикли, со сензор за температура на водата со големина на конец 1/8НПТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата