• Обновено
Ајова ПРЕКУ Државно Знаме 3х5фт Двостран Извезен Полиестер Од Г128

Ајова ПРЕКУ Државно Знаме 3х5фт Двостран Извезен Полиестер Од Г128

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ајова Емб дс 3х5 10пк ?Производ : Везено Двострано Државно Знаме На Ајова направено ОД 210д Полиестер Во Тешка Категорија *Прекрасно извезен дизајн од двете страни на знамето *3-Страничните Двострани знамиња имаат две комплетни знамиња сошиени заедно, така што сликите и текстот се читаат правилно од двете страни *1 парче ткаенина помеѓу, така што сликите не се попречени од задната страна. ?Шиење : Рабови На Бод Со двојна игла, со 4 реда шевови на полите на мувата за да се намали расипувањето. ?Наслов : Тешки полиестерски платно наслов со две цврсти месинг grommets. ?Димензии : 3х5 стапки, голема стандардна големина. ?Употреба : Издржливо знаме за отворено и во затворени простории, Одлично како подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Декорации За забави Поставете Фустан За Забава Со Брада За Жени Плус Големина Украси За Забави за Девојки Знамиња за Забави

Содржи : 3x Брада Функција : Настан Маса Облека за 6 Нога Правоаголник Маси Материјал : Чаршав За Настани О�

DEN 239.84