• Обновено
Атвуд Еко Седиште За Брод Со Низок Грб, Бело

Атвуд Еко Седиште За Брод Со Низок Грб, Бело

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Седиштето ЗА Риболов со Низок Грб на атвуд 98395 WH беше дизајнирано за морска употреба. Ова седиште има пластична рамка со висок удар, алуминиумски шарки, отпорен НА УВ И лесен за чистење винил, стандардна шема за монтирање на дупки на седиштата. Погледнете ги препораките на производителот и упатствата за инсталација за да обезбедите соодветно вклопување. Составен од издржливи и квалитетни материјали. Стил на боја : Бела. Погледнете ги препораките на производителот и упатствата за инсталација за да обезбедите соодветно вклопување. Инсталирањето е брзо и лесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Миленичиња Уживајте Во Душекот За Само Ладење На Кучиња за Одгледувачници, Гајби и Кревети,Подлогата За Ладење Миленичиња Се

краток опис не е достапен тоа е мала тежина и пропустливост на воздухот Тоа е идеално место за опуштање �

DEN 1.67

Божиќ Симулација Мраз Среќен Божиќ Украси За Дома Новогодишна Елка Украси Божиќ Орнаменти Нова Година

краток опис не е достапен Материјал : Изработен од квалитетен акрилик нема мирис, лесна, мазна површина �

DEN 0.67

Anvazise Постави Зајаче Темперамент Цртан Филм Печатење Дише Прилагодливи Мали Животни Зајакот Елек Облека За Лето

Опис : дизајн На цртан филм и светла боја, ременот за миленичиња е многу убав и привлечен, што го прави ва�

DEN 239.84

Дозер За Акрилно Стакло тохуу Диспензерот За Пиење И Држачот За Храна Плексиглас Висококвалитетен Вински Комплет Погоден за

Опис на производот : Изработени Од ОДДЕЛЕНИЕ ПММА и акрилни материјали, нашиот диспензер и држач за стак

DEN 676.80