• Обновено
Изабела Тамзен Цветни Погранична Област Килим, Сива Светло Сива, 9' 12'

Изабела Тамзен Цветни Погранична Област Килим, Сива Светло Сива, 9' 12'

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изабела Килим Колекција. Цветни Медалјон Област Килими. Колекцијата Килими Изабела од Сафавиех прикажува безвременски цветни медалјони врамени во класични украсени граници. Обоени во меки нијанси на сива и сина Боја, килимите Од областа Изабела се идеален избор за донесување суптилна елеганција на секој традиционален или елегантен-секојдневен декор на просторијата. Моќ-се наѕираше користејќи меки синтетички предива во мазен, средно исечен куп за да изгледате и да се чувствувате убаво од година во година. Боја : Сива/Светло Сива. Големина : 9 'х 12'. Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 0.28 во. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. 100% Полипропилен. Стилски додаток за секоја соба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Samsung Galaxy M02 со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава,

Навистина можете да се потопите во вашите омилени песни во секое време, насекаде.Надградете Го Вашето И�

DEN 2.67

Викакиозе Хемиско Пенкало Хемиско Пенкало, Боја Топчесто Пенкало Притисни Тип Боја Мултифункционален Маркер 10мл

назад на училиште материјали назад на училиште училиште материјали ранец за училиштето училишниот ран�

DEN 1.67

Shpwfbe Кујнски Гаџети Организатори И Чување Тостер Кеси Еднократно За Сирење На Скара Сендвич Нелеплив Топлина Кујнски Прибор

Додатоци Престилка Комплети За Садови Додатоци За Бања Полица За Бања Бенто Кутија Четка За Шишиња Отво

DEN 3.33

0.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Кластер Ангажман Фенси Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1

0.5 ctw Круг Намалување Дијамант Дами Невестински Кластер Ангажман Фенси Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Ж

DEN 1.00

Дорман Возачот Страна Фарови Собранието За Специфични Доџ Модели Одговара изберете: 2008-ДОЏ ЧЕЛИНЏЕР

Треба ново собрание на фаровите што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од враќање в�

DEN 0.33

Виси Хамак Кошница Стол Замав Перница Дома Градина Згусне Седиште Перница Затворен Виси Перница Слободен Товарни

Ве молиме внимателно прочитајте го воведот Со Големина пред да нарачате, Без стол, само Перница!!!!...

DEN 0.67

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „златни лисја“ ботаники - злато, зелено

Авенија на пистата цветни и ботанички wallидни уметности платно ги отпечати „златните лисја“ ботанички

DEN 1306.40