• Обновено
Дримлајн сафир 56-во. В во. Х Полу-Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром

Дримлајн сафир 56-во. В во. Х Полу-Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сафирот Од Соништата е полу-рамка лизгачки бајпас туш или када врата со модерен, елегантен дизајн и впечатлив изглед. Сафирот има дебело калено стакло, удобни двојни шипки за крпи и елегантни ролки за непречено дејство на лизгање. Интегрираните винилни затворачи нудат безбедност на стаклото и оперативна безбедност за сафирот. Ексклузивна Чиста вода и стаклена обвивка отпорна на дамки обезбедува супериорна заштита од таложење и лесно одржување. Претворете го просторот за туширање во скапоцен камен со вратата за туширање со сафир! Големина на моделот : 56-60 инчи. В х 76 во. Ч; прошетка На Вратата : 24 1/4 - 28 1/4 во.; Двоен лизгачки бајпас конфигурација за левата или десната страна влез во туш. Висок квалитет 5/16 во. (8 мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Горните и долните водичи може да се исечат до 4 инчи. за прилагодување на ширината; Ѕидните профили се сместени до 1/4 во. за нерамни ѕидови (нерамни ѕидови).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Амтдх Женски Трендовски Палацо Панталони Клиренс Градијан Боја Салон Висока Еластична Половината Течни Долги Панталони Плус

Без разлика дали одите на трчање или се дружите со пријателите, можете удобно да ги чувате телефонот, па�

DEN 367.52

Хаузенфлок, Алан Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Коњи во Облаците јас-БВ

Алан Хаузенфлок претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 32х23, насловено "Ко

DEN 0.67

Viikei Пуловер Дуксери За Жени Поштенски Качулка Жени Плус Големина женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток

Женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток кружен врат карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 223.84