• Обновено
Магшион Кадифе Модерен Вртлив Стол За Поддршка Во Средината на Грбот Со Тркалачки Тркалца, Тапацирани Столчиња За Суета Со Прилагодлива Висина За Дневна Соба, Спал

Магшион Кадифе Модерен Вртлив Стол За Поддршка Во Средината на Грбот Со Тркалачки Тркалца, Тапацирани Столчиња За Суета Со Прилагодлива

DEN 1856.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мебел за дневна Соба, Акцентни Столчиња Магшион Кадифе Модерен Вртлив Стол За Поддршка На Средината На Грбот со 5 Тркалачки Тркалца, Тапациран Столче За Суета Со Прилагодлива Висина за Дневна Соба, Спална Соба. Стол за шминка, Дете, Тинејџерка, Девојче, Момче, Тинејџерка, Розова, Сина, Виолетова, officeономска канцелариска столица, [Супер мека и пријателска за кожата кадифена ткаенина] направена е со врвна кадифена ткаенина и исполнета со сунѓер со висока густина што може да понуди удобно искуство за седење. Столот за грб на крилата има ултра мазен кадифен тапацир што ве одржува топло и удобно во ладна канцеларија; со својот раскошен висок грб, дали сте во искушение да се потпрете во неговата мека прегратка одвреме-навреме. [Лесно прилагодлива висина и удобно вртење од 360°] - со прилагодлива висина и дизајн на вртење од 360° е погоден за повеќе задачи, добро обложено седиште, потпирач за грб и потпирач за раце за дополнителна удобност. Шик модерен дизајн, совршен за канцеларија, гостинска соба, студентски дом, исто така, може да биде како суета стол или подарок за дами. [Мазен и стабилен дизајн]-дополнителна стабилна основа се одликува со вртење од 360° со 5-издржливи тркалца за силна поддршка и лесно движење без гребење на подовите, столот за домашна канцеларија може да издржи до 250 килограми. [Дизајн за поддршка на средината на грбот за да одговара на кривата на вашето тело]-Дизајниран Во шик стил со потпирач за грб и интегрирани раце, позајмува прилагоден допир, додека пополнувањето со пена нуди удобност и поддршка. [Спецификации на нашиот Кадифен вртлив стол] - Севкупно-32-35,5 (Ж) х 22,8 (В) х 24,8 (Г) во; висина на грбот на столот - 17,5 инчи; тежина-22 фунти;мини висина на седиштето - 19 инчи; максимална висина на седиштето - 22 инчи; ширина на Седиштето-17 инчи; длабочина на Седиштето-21,5 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Милуксас Женска Мода Четвртина Ракави Со Ракави Печатено Копче Кардиган Јакна Врвен Клиренс Браун 10

Женски Моден Кварт Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Со Печатено Копче Кардиган Јакна Врвкарактеристики : Повод : С

DEN 2.33

Зимски Машки Контраст Боја Кадифе Ревер Секојдневен Стил Спортски Костум Вратоврска Сет Тенок Одговара Полн Костум

1.Стилски и секојдневен стил за задоволување на вашата секојдневна работа или животни потреби.2.Најнови�

DEN 639.84

Јешчат Велигденски Украси Дозвола Велигденски Тепих Добредојдовте Вратари Домашни Теписи Декор Тепих Дневна Соба Тепих

Јешчат Велигденски Тепих Добредојдовте Вратари Домашни Теписи Декор Тепих Дневна Соба Тепих Карактери

DEN 207.84

Болокофски, Роналд Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Маѓепсана ШУМА IV

Роналд Болокофски претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х12 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно М

DEN 1.00