• Обновено
Модвеј Свика Плетен Двор Разговор Во Собата Со Кочија

Модвеј Свика Плетен Двор Разговор Во Собата Со Кочија

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дневна во софистициран стил Со Модвеј Свика Плетен 5 Парче Патио Разговор Во Собата со Кочија. Дизајниран да одговара на широк спектар на надворешни простори, овој сет има модуларен дизајн кој ви дава доволно опции за најдобар начин да го организирате. Силно и издржливо, секое парче има алуминиумска рамка обложена со прав покриена со синтетички ткаат од esан завршена во еспресо за да создаде топла и привлечна атмосфера. Плишаните, луксузни и перничиња за сите временски услови се совршени за потонување по долг ден, а исто така и за перење во машина за ваша погодност. Перниците исто така доаѓаат во различни бои за да можете да ја изберете совршената нијанса за вашиот дом. Вклучената масичка за кафе има калено стакло и е одлична за чување пијалоци, чинии, цвеќиња, растенија и многу повеќе. Ставете ги нозете на османлијата, опуштете се со книга и вашиот омилен пијалок додека го оставате стресот од денот да се стопи или поканете пријатели и смејте се и разговарајте долго откако ќе зајде сонцето. Сигурно ќе бидете омилени, овој сет за разговори ќе изгледа прекрасно во годините што доаѓаат. Димензии Десно рака кочија дневна : 63 W x 35 D x 25.5-33 H во. Аголен стол : 35.5 W x 35.5 d x 25.5-33.5 H во. Стол без раце : 35 W x 28.5 d x 25.5-33 H во. Масичка за кафе : 43,5 Л х 23,5 В х 12х инчи. Модуларен дизајн за повеќе конфигурации. Алуминиумска рамка обложена со прав. Синтетички weан ткаат во топло еспресо. Перници за ткаенина за сите временски услови во вашиот избор на боја. Навлаките за перничиња се перат во машина. Калено стакло врвот на масичката. Отпорен на ВОДА И УВ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Јубатуо Панталони За Жени Обични Сплит Точки Печатење Плус Големина Лабава Плажа Долги Панталони Панталони Жени Панталони

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 295.04

УМЕТНОСТ Дизајнарт Злато Црна Патување Низ Мермер V Апстракт Мермер Ѕид Уметност За Дневна Соба во. широко внатре. високо

Оваа прекрасна Злато Црна Патување Низ Мермер V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок к�

DEN 2.33

Тутунаумб Зимска Соларна Градина Стринг Светла Виси Фенер Светлина Отворено Романтична Фенер-Жолта

Извор на светлина : супер светла ЛЕД3 Прекинувач : вклучување / исклучување и режим 5 Се препорачува солар

DEN 367.84

Бомото Жените Блузи Целосна Патент Блуза Еднобојна Туника Кошула UPF 40+ Јакна Outdoot Дуксери Светло Зелена XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Врвови Со Долги Ракави,Женска Летна Блуза За Ладење,Женска Кошула За �

DEN 245.12

Марбал Кеси За Отпадоци, Ролни Брои Мали Кеси За Ѓубре За Канцеларија,Кујна,Корпа За Отпадоци Во Спалната Соба,Шарени Преносни

Спецификации : *материјал : пластика*Категорија : еднократна * Големина : 50*45см / 19,68*17,71 инчи*Боја : Црна, Си�

DEN 2.00

Величествена Плантажа За Миленичиња Тркалезен Кревет За Кучиња Третиран Полиестер Отстранлив Капак Жолт Голем 5

Покажете колку се грижите со тоа што ќе му дадете кревет на вашето домашно милениче што може да биде поу�

DEN 1055.84

Хуинијадски Додатоци За Екстензии За Коса Светлечки Екстензии Во Боја, Нагласувања На Забавите Синтетички Со Клип

Прозрачни Екстензии За Коса во Боја, Нагласувања На Забавите Во Синтетичка Коса со точки за продажба На

DEN 3.33

Табла За Напојување тебру, XH 1.25-30V 0-2А Модул За Напојување Со Постојана Струја Со Постојан Напон За Полнење На Литиумска

Функција : 1 Изработен од материјал со добар квалитет, со стабилни перформанси, тој е издржлив и практиче

DEN 0.67