• Обновено
Акделко 8ДК Серпентин Појас

Акделко 8ДК Серпентин Појас

DEN 794.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Acdelco Професионални, премиум резервни Двострани V-Ребрести Ремени се идеални за замена на оригиналните ремени за опрема на серпентина дискови кои бараат повисок степен на ефикасност при пренесување на моќ. Тие се наменети за макари со мал дијаметар и за употреба со или без автоматски затегнувачи. Овие премиум резервни замена двострани v-ребрести ремени се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Е V-ребрести на двете страни на ременот. Специјално дизајниран да се спротивстави на абење и пукање за подолг век на траење на ременот. Има широка покриеност на уникатни апликации за експанзивна покриеност. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2011-2019 ФОРД Ф250 8 Цил 6,7 Л 2011-2019 ФОРД Ф350 8 Цил 6,7 Л 2011-2019 ФОРД Ф450 8 Цил 6,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Сиднеј Австралија Скајлин Сина Канвас уметност од Мајкл Томпсет, бел мат, сребрена рамка

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметно�

DEN 2601.60